Hakkımızda

MİSYONUMUZ

İnancımız; işletmeler açısından mali danışman seçiminin, en az yeni yatırımlar veya yapılanmalara dair için verilecek kararlar kadar önemli olduğu yönündedir. Bilgi birikimi ve tecrübeye dayanan güvenilir danışmanlık hizmetleri, iş dünyası için vazgeçilmez bir destek unsurudur. Günümüzün global ve karmaşık mali yapısında, danışmanlık hizmetlerinin yanında, en uygun maliyetle, en kısa sürede, tüm sorunları kapsayacak şekilde yer alacak çözüm yöntemleri ihtiyaçlarınızda, hedeflerinizi gerçekleştirmek için her zaman yanınızdayız.

VİZYONUMUZ

En üst yöneticimizden en alt kademedeki çalışanımıza kadar ortak amacımız; müşteri ve çözüm odaklı, beklentilerin ötesinde yüksek kaliteli hizmet üretmek ve sunmak, bu amaçla, farklı şehirlerde bulunan ofislerimiz ve deneyimli personelimiz ile müşterilerimizle yakın çalışarak güvenlerini kazanmak ve işlerinin bir parçası olmaktır. Hizmetimiz hizmet standartlarımızın sürekliliğini sağlamak, sorunlara yaklaşım ve yaratıcı çözüm teknikleri ile çözüm odaklı olmaktır.

Biz Kimiz ?

Kınay Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti yerli ve yabancı şirketlere, uluslararası standartlar çerçevesinde denetim ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Firmamız Yeminli Mali Müşavirlik hizmeti yanında, İç Denetim, Mali ve Yönetim Danışmanlığı, Finansal Danışmanlık, Mali Hukuk alanlarında ihtiyaç duyulan hizmetleri en hızlı ve en kaliteli şekilde müşterilerine aktaran denetim ve danışmanlık firmasıdır. Ayrıca işletmelerin hedeflerine ulaşmaları yönünde süreci izlemek yerine vergi, finans, denetim ve yönetim danışmanlığı alanında sahip olduğu tecrübeyi müşterilerine en hızlı ve en kaliteli şekilde aktarmaktadır.